درباره ما

شرکت کشتیرانی ایران مارین سرویسز بیش از سه دهه ، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیشتاز در حوزه حمل و نقل دریایی و ترانزیت کالا  و در راستای آن  ارائه خدمات کشتیرانی و پشتیبانی بوده است که 100 درصد سهام آن به نمایندگی شرکت سرمایه گذاری غدیر متعلق به شرکت دریابان جنوب کیش می باشد،تحقق اهداف شرکت  با داشتن تجارب ارزنده و کسب آخرین علوم و فنون دریایی و ایجاد موقعیت بی نظیر در حوزه خلیج فارس و بنادر شمالی صورت گرفته است .

لذا با کمال افتخار آمادگی همکاری در راستای انجام پروژه های درون مرزی و برون مرزی در شاخه حمل و نقل دریایی و ترانزیت کالا  به آن شرکت محترم اعلام می دارد .

همچنین به استحضار می رساند ، شرکت کشتیرانی ایران مارین سرویسز ،توانسته  با ارتقاء و افزایش  دفاتر و نمایندگی کشتی های تانکر و خشک در تمامی بنادر کشور و همچنین افتتاح دفاتر برون مرزی از جمله دبی و فجیره سهم عظیمی از ترانزیت ، تخلیه ، بارگیری کالاهای نفتی و غیر نفتی و عملیات چارترینگ  در راستای ارائه خدمات و سرویس دهی در بنادر کشور ، تهیه و تدارک ملزومات کشتی و قطعات یدکی  ، هماهنگی  در تعیین کارگاههای تخصصی جهت تعمیرات اضطراری  کشتی ها وهمچنین   امور بیمه و دعاوی  و نمایندگی کلوپ های مختلف جهت بازرسی کالاها را بدست آورد .

شمای کلی ساختار و نحوء فعالیت های شرکت  کشتیرانی ایران مارین سرویسز عبارتند از :

امور ترانزیت

امور ترانزیت شرکت با داشتن تجربه  در اجرای عملیات فورواردی، کریری ، کارگزاری و انجام تشریفات گمرکی و انتقال انواع محموله های نفتی و با مدیریت مربوطه در این راستا نظارت کامل بر محموله را در طول مسیر تا مقصد عهده دار می باشد.

 این بخش با دارا بودن 4 دستگاه مخزن جهت نگهداری محموله های نفتی هر یک به میزان 5000 تن در مجموع 20000 تن در بندر انزلی  توانسته است امکانات مناسبی را برای صاحبان کالا در جهت ذخیره سازی و ترانزیت مواد نفتی  ایجاد نماید .

 این امور با استقرار تاسیسات وسیع و مجهز در اسکله های 33 و  34 بندر امام خمینی ، امکان انتقال انواع محموله های نفتی از نوع گرمایشی و غیر گرمایشی را از طریق واگن و کامیون به کشتی  و بالعکس  در کوتاهترین زمان ممکن فراهم نموده و هم اکنون نیز نقش بسیار ارزنده ای را در منطقه در خصوص انتقال انواع روغن پایه ، فورفورال اکستراکت ، اسلاک واکس ، نفت خام ، نفت کوره ، گازوئیل و نفتا به عهده دارد.

هم اکنون  نیز در حال ساخت مخازن  در زمین واگذاری از طرف اداره بندر امام  خمینی (ره )به ظرفیت 20000 تن متشکل از 10  مخزن با ظرفیت های متفاوت می باشد .

امور نمایندگی  ها

ارائه دهنده خدمات به اکثر کشتي هاي نفتکش ، فله بر و جنرال کارگو مي باشد که به بنادر ايران و يا پايانه هاي نفتي کشور وارد مي شوند . شعبات شرکت به طور 24 ساعته و 7 روز هفته جهت ارائه خدمات و پاسخگويي به نياز مشتريان باز است و حداکثر تلاش خود را براي سرويس دهي خوب با مسئوليت پذيري بالا به هر يک از مشتريان خود به عمل مي آورد .

امور عملیات بازرگانی

شرکت ايران مارين سرويس يکي از بهترين خطوط کشتيراني خصوصي ايران جهت جابجايي کانتينر و محمولات RO / ROو فله ، بين بنادر ايران و بنادر جنوبي خليج فارس و سواحل غربي هندوستان مي باشد .

امور  شناورها

امور شناورهاي شرکت ايران مارين سرويسز با افراد با تجربه ، مسئول اداره عمليات و بيمه کردن شناورها نزد بيمه  های معتبر بين المللي و همچنین تامين نيروي انساني شناورهابوده و درهمین راستا ساير فعاليت ها مانند تامين نيازمنديهاي خواروبار ، سوخت و اداره کردن کشتي ها و تهيه مدارک لازم برابر با استاندارد و قوانين بين المللي در نظر گرفته شده است .

در حال حاضر ، شرکت کشتیرانی ایران مارین سرویسز در پروژه هاي جديد، خود را   محيا ساخته تا با استفاده از همه ظرفيت هاي موجود با نزديك شدن به استانداردهاي روز دنيا، در زمينه هاي مختلف حمل و نقل دریایی ،ترانزیت کالا و خدمات وابسته به آن تحولي شگرف ايجاد نمايد .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   باتشکر                                                                                                                                                                                                                                                                              شرکت کشتیرانی ایران مارین سرویسز


ایران مارین سرویسز